Emek Essegins2: Efsanevi 1-99 Seviye Aralığı ve Hızlı Sistemlerle Dolu Muhteşem Bir Macera Sizi Bekliyor!

Essegins2
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
1
Başlangıç
99
Bitiş
2 Şub 2024
Açılış Tarihi

emirhan

Administrator
Essegins2, sunduğu detaylı ve hızlı sistemleriyle öne çıkan bir oyun sunucusudur. İşte bu benzersiz deneyimin detayları:
  1. 1-99 Seviye Aralığı: Başlangıçtan 99. seviyeye kadar uzanan zengin bir karakter gelişimi.
  2. Dolunay Madalyon Düşürme: Özel etkinliklerde dolunay madalyonlarını düşürerek nadir ödüller kazanma fırsatı.
  3. Uzaktan Market Sistemi: Ticaretinizi kolayca yönetebileceğiniz uzaktan market sistemi.
  4. Hızlı ve Otomatik Eşya Toplama Sistemi: Toplayıcı eşyaları otomatik olarak toplama ve işleme kolaylığı.
  5. Hızlı Statü Sistemi: Karakterinizin statülerini hızlı ve etkili bir şekilde düzenleme imkanı.
  6. Hızlı Biyolog Sistemi: Biyologlara hızlıca ulaşma ve görevleri tamamlama kolaylığı.
  7. Ticaret Camı Sistemi: Ticarette şeffaf ve güvenilir bir ortam sunan ticaret camı sistemi.
  8. Mob Target Sistemi: Düşmanlara hızlı bir şekilde hedef belirleme ve saldırıya geçme özelliği.
  9. Kadim Efsun Sistemi: Ekipmanlara güçlü kadim efsunlar ekleyerek karakterinizi güçlendirme imkanı.
  10. Grup Kutsama Sistemi: Grup üyelerini kutsayarak işbirliğinizi güçlendirme özelliği.
  11. Kule Geri Dönüş Sistemi: Kuleye hızlı bir şekilde geri dönme imkanı.
  12. Dali Offline Shop Sistemi: Çevrimdışıyken bile ticaret yapma kolaylığı.
  13. Sorunsuz Efsun Botu Sistemi: Ekipmanlarınızı hızlıca efsunlama ve güçlendirme imkanı.
  14. Sandık Aynası Sistemi: Sandıklarınızı daha verimli bir şekilde yönetme ve depolama özelliği.
  15. Hızlı Sandık Açma Sistemi: Sandıkları hızlı ve pratik bir şekilde açma özelliği.
  16. Hızlı Kanal Değiştirme Sistemi: Oyun içinde kanal değiştirme sürecini hızlandıran sistem.
  17. Hızlı İtem Sil-Sat Sistemi: İtemleri hızlıca silme ve satma kolaylığı.
  18. Hızlı BK ve Ruh Taşı Sistemi: BK ve ruh taşlarını kolayca yönetme imkanı.
  19. POV Kamera Modu Sistemi: Oyun içinde farklı bir bakış açısıyla oynama seçeneği.
  20. Kadim Efsun Küresi Sistemi: Kadim efsunlara özel kürelerle ekipmanlarınızı daha da güçlendirme şansı.
  21. Official Zindanlar: Oyunun orijinal zindanları ile unutulmaz bir içerik.
  22. Tek Kat Catacomb Zindanı: Katları olmayan hızlı ve heyecan dolu bir catacomb zindanı.
Essegins2, bu özel sistemleriyle oyunculara hızlı, eğlenceli ve detaylı bir oyun deneyimi sunuyor. Kesinlikle öne çıkan bir emek sunucusu!

Sistemler

1. K Envanter
  2. Grup Kutsama Sistemi
  3. Kişi Engelleme Sistemi
  4. Biyolog Sistemi
  5. Envanter Yanı Hızlı Menü Sistemi
  6. Hava Durumu Sistemi
  7. Üretim Sistemi
Geri